Atribuită
Cumpărare directă
Cutie personalizata 22 buc Bloc desen A4, 16 File, 120g 22 buc. Caiet mate A5, 48 f 22 buc. Caiet tip 1 , A5, 24 f 22 buc. Creioane cerate 12 buc/ cutie 22 buc. Creioane colorate 12 buc/ cutie 22 buc. Etichete 9 buc NOU 22 buc. Ghiozdan 22 buc. Mapa cu buton A4 22 buc. Penar cu 3 fermoare 20.5*12.5*7cm 22 buc. Pixuri fara mecanism 4 buc / asortate ( 1n,1a,1r,1v) 22 buc. Set acuarele 12 culori tip pastila +pensula 22 buc. Set de scris 1 rigla, 1 creion ,1 guma die cut, 1 ascutitoare NOU 22 buc. CREIONUL MAGIC. Exercitii grafice pentru clasa pregatitoare. reeditare 22 buc. DEZVOLTAREA VORBIRII. 6 ANI. Ed a IV-a 22 buc. MATEMATICA. 6 ANI. Ed a IV-a 22 buc
- Număr anunț
- DA28657579
- Autoritate contractantă
- Comuna Dudestii Noi (CUI 16561131)
- Furnizor / câștigător
- IDEA PAPEL DISTRIBUTION S.R.L. (CUI 42179344)
- Cod CPV
- 39162110-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.433 RON
- Valoare atribuită
- 2.433 RON
- Data publicării
- 31.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 01.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.