Atribuită
Cumpărare directă
Se doreste achizitia a 130 pachete Back to School, formate din cărti si rechizite scolare, pentru elevii claselor pregătitoare din școlile Comunei Marginea, judetul Suceava. Fiecare pachet va fi ambalat individual si va cuprinde: Carte Poveste cu pictograme, 80 pagini, Caiet de lucru Creionul Magic, 64 pagini, Caiet de matematică A5, 48 file, Caiet dictando tip 1, A5, 24 file, Penar cu fermoar – 1 buc, Ghiozdan – 1 buc, Creioane colorate 12 culori, Mapă cu buton A4, Pixuri fara mechanism – set 4 buc, Etichete scolare – 9 buc set de scris (riglă, creion, gumă, ascuțitoare), Bloc desen A4, 16 file. Cele 130 pachete vor fi personalizate pentru fete si baieti astfel: 66 pachete imprimeu fete , respectiv 64 pachete imprimeu băieți. Costul transportului de la furnizor la achizitor va fi inclus in preț. Termen de livrare: maxim 08.09.2021.
- Număr anunț
- DA28651023
- Autoritate contractantă
- COMUNA MARGINEA (CUI 4327030)
- Furnizor / câștigător
- IDEA PAPEL DISTRIBUTION S.R.L. (CUI 42179344)
- Cod CPV
- 39162110-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.189 RON
- Valoare atribuită
- 11.189 RON
- Data publicării
- 30.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 31.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.