Atribuită
Cumpărare directă
Bloc desen A4, 16 File, 120g - 568 buc. Caiet A4 capsat , dictando, 60 file - 310 buc. Caiet A4 capsat , matematica, 60 file - 310 buc. Caiet dictando, A5, 48 f - 186 buc. Caiet mate A5, 48 f - 305 buc. Caiet tip 1 , A5, 24 f - 119 buc. Carioci 12 buc subtiri - 568 buc. Creioane cerate 12 buc/ cutie - 263 buc. Creioane colorate 12 buc/ cutie - 305 buc. Foarfeca vf rotunjit 13cm - 263 buc. Hartie glasata , lucioasa , 10 culori - 263 buc. Lipici solid 2buc, 15g, - 263 buc. Mapa cu buton A4 - 373 buc. Pixuri 4 buc /set asortate (1a, 1 n, 1 rosu, 1 v) - 310 buc. Pixuri fara mecanism 4 buc /set albastre - 310 buc. Plastilina 12 buc - 263 buc. Set acuarele 12 culori tip pastila +pensula - 568 buc. Set creioane HB cu guma, 4 buc/set - 310 buc. Set de scris 1 rigla, 1 creion ,1 guma die cut, 1 ascutitoare NOU - 305 buc. Set geometrie 4 piese OPP bag NOU nonlicenta - 310 buc. Stilou cu 2 rezerve - 552 buc. CALATORIILE LUI GULLIVER. Jonathan Swift. editie noua 39 buc. EVALUARE NATIONALA. MATEMATICA SI STIINTE ALE NATURII. Ghid de pregatire. Clasa a VI-a 76 buc. EVALUARE NATIONALA. Teste de pregatire. Limba si literatura romana. Clasa a VIII-a 90 buc. ISTORIE. Caiet de lucru pentru clasa a IV-a 62 buc. LECTIA DE LIMBA SI LITERATURA ROMANA. Teorie. Aplicatii (clasa a V-a) 62 buc. MATEMATICA. 6 ANI. Ed a IV-a 63 buc. MODELE DE SCRIERE. 5 ANI. Ed a IV-a 263 buc. O CALATORIE SPRE CENTRUL PAMANTULUI. Jules Verne. editie noua 43 buc. START LA LECTURA. Texte literare
- Număr anunț
- DA28606618
- Autoritate contractantă
- ORASUL CEHU SILVANIEI (CUI 4291859)
- Furnizor / câștigător
- IDEA PAPEL DISTRIBUTION S.R.L. (CUI 42179344)
- Cod CPV
- 39162110-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 37.581 RON
- Valoare atribuită
- 37.581 RON
- Data publicării
- 23.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 24.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.