Atribuită Cumpărare directă

Penar rectangular 1 fermoar - 72 buc. Creioane cerate 12 buc/ cutie - 103 buc. Set acuarele 12 culori tip pastila +pensula - 72 buc. Lipici solid 2buc, 15g, - 72 buc. Plastilina 12 buc - 72 buc. Pahar pictura plastic - 72 buc. Foarfeca vf rotunjit 13cm - 72 buc. Ghiozdan prescolari - 72 buc. Mapa cu buton A4 - 253 buc. Hartie creponata 6 culori 25x200cm, 6 culori: rosu, portocaliu, galben intens, verde , albastru , mov - 72 buc. Bloc desen A4, 16 File, 120g - 183 buc. Penar cu 1 fermoar 19.5*13*3cm - 142 buc. Pixuri fara mecanism 4 buc / asortate ( 1n,1a,1r,1v) - 142 buc. Creioane colorate 12 buc/ cutie - 142 buc. Etichete 9 buc NOU - 268 buc. Set de scris 1 rigla, 1 creion ,1 guma die cut, 1 ascutitoare NOU - 142 buc. Caiet tip 1 , A5, 24 f - 55 buc. Caiet mate A5, 48 f - 142 buc. Ghiozdan - 268 buc. Stilou cu 2 rezerve - 244 buc. Caiet dictando, A5, 48 f - 87 buc. Penar etui rotund 21x7x7 cm - 126 buc Set creioane HB cu guma, 4 buc/set - 126 buc Set geometrie 4 piese OPP bag NOU nonlicenta - 126 buc Caiet A4 capsat , dictando, 60 file - 126 buc Caiet A4 capsat , matematica, 60 file - 126 buc Pixuri fara mecanism 4 buc /set albastre - 126 buc si MODELE DE SCRIERE. 3 ANI. Ed a IV-a - 20 buc. CUNOASTEREA MEDIULUI. Caiet de activitati. Grupa mica 3-4 ani - 20 buc. MA JOC SI INVAT. Culori. Activitati integrate. 4-5 ani - 30 buc. MODELE DE SCRIERE. 4 ANI. Ed a IV-a - 30 buc. IMI PLACE LA GRADINITA. Primul meu caiet de educatie ecologica. 4-6 ani - 22 buc. MATEMATICA. 5 ANI. Ed a

Număr anunț
DA28598015
Autoritate contractantă
Comuna Lipnita (Primaria Comunei Lipnita) (CUI 4896001)
Furnizor / câștigător
IDEA PAPEL DISTRIBUTION S.R.L. (CUI 42179344)
Cod CPV
39162110-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
29.208 RON
Valoare atribuită
29.208 RON
Data publicării
20.08.2021 00:00
Data finalizării
23.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29.208 RON

din 29.208 RON estimat