Atribuită
Cumpărare directă
Penar cu 3 fermoare 20.5*12.5*7cm - 65 buc. Creioane colorate 12 buc/ cutie - 65 buc. Creioane cerate 12 buc/ cutie - 65 buc. Set acuarele 12 culori tip pastila +pensula - 65 buc. Set de scris 1 rigla, 1 creion ,1 guma die cut, 1 ascutitoare NOU - 65 buc. Caiet tip 1 , A5, 24 f - 65 buc. Caiet mate A5, 48 f - 65 buc. Bloc desen A4, 16 File, 120g - 65 buc. Ghiozdan - 65 buc. Pixuri fara mecanism 4 buc / asortate ( 1n,1a,1r,1v) - 65 buc. Etichete 9 buc NOU - 65 buc.
- Număr anunț
- DA28530871
- Autoritate contractantă
- ORASUL COSTESTI (PRIMARIA COSTESTI) (CUI 4834769)
- Furnizor / câștigător
- IDEA PAPEL DISTRIBUTION S.R.L. (CUI 42179344)
- Cod CPV
- 39162110-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.218 RON
- Valoare atribuită
- 5.218 RON
- Data publicării
- 09.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 10.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.