Atribuită
Cumpărare directă
- nepudrate - indicele de elasticitate (elongate) minim 700%, produs cu destinatie medicala - idicele AQL 1,5 pentru testarea intergritatii manusii. - Ambalare 100 buc/cutie. - Grosime minim 0,08mm - Respecta standardele UE cu certificate ISO 9001 pentru asgurarea calitatii conform normativelor in vigoare Directiva 93/42 EEC - Dimensiuni: L=6000 BUC= 60 CUT SI M= 20000 BUC= 200 CUT
- Număr anunț
- DA28630505
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL SIGHETU MARMATIEI (CUI 3627587)
- Furnizor / câștigător
- LUAN VISION SRL (CUI 23801784)
- Cod CPV
- 18424300-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.554 RON
- Valoare atribuită
- 8.554 RON
- Data publicării
- 26.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 27.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.