Atribuită Cumpărare directă

Umidificator in sistem inchis cu apa sterila si adaptor pentru debitmetru, utilizat pentru umidificarea oxigenului inspirat de pacient Recipientul cu apa sterila este prevazut cu gradatii pe lateral Capacitate 350 ml Steril : valabilitate 5 ani

Număr anunț
DA28626395
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Psihiatrie si Neurologie Brasov (CUI 4317770)
Furnizor / câștigător
LUAN VISION SRL (CUI 23801784)
Cod CPV
33157700-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.700 RON
Valoare atribuită
4.700 RON
Data publicării
25.08.2021 00:00
Data finalizării
26.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.700 RON

din 4.700 RON estimat