Atribuită Cumpărare directă

Clipuri hemostatice din titan "Medium-Large"(cartus verde), 6 clipuri/cartus, 20 cartuse/cutie,1 cutie de clipuri contine in total 120 de clipuri Producator: Ackermann Medical GmbH; Provenienta: Germania

Număr anunț
DA28601767
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BRAILA (CUI 4342863)
Furnizor / câștigător
LUAN VISION SRL (CUI 23801784)
Cod CPV
33141122-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.200 RON
Valoare atribuită
4.200 RON
Data publicării
20.08.2021 00:00
Data finalizării
26.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.200 RON

din 4.200 RON estimat