Atribuită Cumpărare directă

Electrozi defibrilare Zoll Adult = 50 bucati Electrozi defibrilare Zoll Pediatric = 10 bucati Prevazuti cu cablu conector si mufa pentru defibirlatoarele ZOOL. Padele sunt pregelifiate cu adeziv hipoalergenic, ce nu irita pielea. Mod de ambalare : 2 buc/set Destinati pentru ambulantele livrate in 2018-2019 Prodcator : TELIC - SPANIA

Număr anunț
DA28583765
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN BUZAU (CUI 7482969)
Furnizor / câștigător
LUAN VISION SRL (CUI 23801784)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.540 RON
Valoare atribuită
3.540 RON
Data publicării
18.08.2021 00:00
Data finalizării
24.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.540 RON

din 3.540 RON estimat