Atribuită Cumpărare directă

Electrozi Corpuls ADULTI = 50 seturi Electrozi Corpuls COPII = 10 seturi Electrozi Schiller COPII = 3 seturi

Număr anunț
DA28583653
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN BUZAU (CUI 7482969)
Furnizor / câștigător
LUAN VISION SRL (CUI 23801784)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.340 RON
Valoare atribuită
3.340 RON
Data publicării
18.08.2021 00:00
Data finalizării
20.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.340 RON

din 3.340 RON estimat