Atribuită Cumpărare directă

Manusi de examinare din nitril nepudrate, non alergice, fara constituenti din amidon, senzitive la contactul cu pielea. Marimi : M,L PRODUCATOR : MERCATOR MEDICAL - POLONIA Calitate exceptionala, certificat CE, declaratie de conformitate. Cant : 100 buc/set

Număr anunț
DA28572250
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL SIGHETU MARMATIEI (CUI 3627587)
Furnizor / câștigător
LUAN VISION SRL (CUI 23801784)
Cod CPV
18424000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.941 RON
Valoare atribuită
6.941 RON
Data publicării
16.08.2021 00:00
Data finalizării
17.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.941 RON

din 6.941 RON estimat