Atribuită
Cumpărare directă
Filtru antibacterian si antiviral din carcasa transparenta pentru vizualizarea eventualelor secretii. Cu interior de polipropilena ce permite filtrarea microbilor in proportie de 99,999% conform testelor laboratoarelor Nelson. Documente : Certificat CE,decl. conformitate, analiza laborator, aviz MS NECESAR UPU
- Număr anunț
- DA28520859
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4222239)
- Furnizor / câștigător
- LUAN VISION SRL (CUI 23801784)
- Cod CPV
- 42514310-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.500 RON
- Valoare atribuită
- 4.500 RON
- Data publicării
- 05.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 06.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.