Atribuită
Cumpărare directă
•Pijama de unica folosinta pentru pacienti realizat din SMS netesut, MATERIAL CU O GROSIME DE 45 g/m2 • tricou cu mânecă scurtă • pantaloni cu legături de ghidare • Mărimi disponibile: S, M, L, XL, XXL, 3XL,4XL • culori disponibile: ALB, ALBASTRU • de unică folosință • nesterile L = 500 BUC; XL = 1 500 BUC;
- Număr anunț
- DA28520105
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4222239)
- Furnizor / câștigător
- LUAN VISION SRL (CUI 23801784)
- Cod CPV
- 18318300-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.400 RON
- Valoare atribuită
- 12.400 RON
- Data publicării
- 05.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 06.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.