Atribuită
Cumpărare directă
ALCOOL SANITAR TIP I si TIP II Aviz MS =OFERTA SPITALE=; ELECTROZI EKG ADULT DORMO; LAME BISTURIU GERMANIA; Tavita / tavite renale / uf / unica folosinta; Masca/masti de oxigen cu nebulizator pentru adulti / copii; Masca oxigen cu rezervor de concentratie inalta; Vata hidrofila pentru uz medicinal 200 gr - pt. SPITAL - CF. COMANDA
- Număr anunț
- DA28519609
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetean de Urgenta Alba Iulia (CUI 4613342)
- Furnizor / câștigător
- LUAN VISION SRL (CUI 23801784)
- Cod CPV
- 24322500-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.979 RON
- Valoare atribuită
- 6.979 RON
- Data publicării
- 05.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 06.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.