Atribuită Cumpărare directă

ALCOOL SANITAR / SPIRT 0,5l , AVIZ PENTRU UNITATI SANITARE. Produsele vor fi insotite de declaratie de conformitate precum si avizele si certificarile legale in vigoare. PREZENTA ACHIZITIE TINE LOC DE COMANDA !!!

Număr anunț
DA28513446
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC VISEU DE SUS (CUI 3694950)
Furnizor / câștigător
LUAN VISION SRL (CUI 23801784)
Cod CPV
24322510-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.020 RON
Valoare atribuită
1.020 RON
Data publicării
04.08.2021 00:00
Data finalizării
05.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.020 RON

din 1.020 RON estimat