Atribuită Cumpărare directă

Filtru antiviral si antibacterian de unica folosinta pentru spirometru Spirolab II, Spirolab III, Spirolab NEW, ambalat individual.

Număr anunț
DA28501942
Autoritate contractantă
SPITAL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE Dr. Nicolae Rusdea Baia Mare (CUI 3627145)
Furnizor / câștigător
LUAN VISION SRL (CUI 23801784)
Cod CPV
33157800-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.762 RON
Valoare atribuită
2.762 RON
Data publicării
03.08.2021 00:00
Data finalizării
04.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.762 RON

din 2.762 RON estimat