Atribuită Cumpărare directă

Doua bucati aparate aer conditionat si lucrarile aferente de instalare de echipament aer conditionat conform Solicitarii nr.8546 din 18.08.2021 si a Ofertei nr.8708 din 23.08.2021.

Număr anunț
DA28615304
Autoritate contractantă
UAT Comuna Tunari (CUI 4505618)
Furnizor / câștigător
FRIGOSERV PRAC S.R.L. (CUI 42666366)
Cod CPV
39717200-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.326 RON
Valoare atribuită
7.326 RON
Data publicării
24.08.2021 00:00
Data finalizării
25.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.326 RON

din 7.326 RON estimat