Atribuită Cumpărare directă

Long block X009890165 80

Număr anunț
DA28572054
Autoritate contractantă
TRANS-BUS S.A. BUZAU (CUI 10622337)
Furnizor / câștigător
DAIMLER TRUCK & BUS ROMANIA S.R.L. (CUI 41032158)
Cod CPV
34310000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
44.632 RON
Valoare atribuită
44.632 RON
Data publicării
16.08.2021 00:00
Data finalizării
17.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

44.632 RON

din 44.632 RON estimat