Atribuită Cumpărare directă

Asigurare de raspundere civila auto (RCA): - autoutilitara SB10ECO (asiguratorul City, prima de asigurare 1.662,50 RON, perioada asigurata 6 luni, cu valabilitate din 22.08.2021)

Număr anunț
DA28598862
Autoritate contractantă
S.C. ECO-SAL S.A. (CUI 24898139)
Furnizor / câștigător
FORSAFE BROKER DE ASIGURARE SRL (CUI 31314909)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.662 RON
Valoare atribuită
1.662 RON
Data publicării
20.08.2021 00:00
Data finalizării
20.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.662 RON

din 1.662 RON estimat