Atribuită Cumpărare directă

Dacia Logan 1.2/2015-UU14SDE3353694245 - SET PLACUTE FRANA FATA LOGAN II 1.2 16V, marca POLPARTS 1 set * 41.00 - DISC FRANA NEVENTILAT 259X12 LOG./SAND, marca POLPARTS 2 buc * 49.00 - BUCSI BRAT STG + DRP, marca POLPARTS 2 buc * 15.00 - Total = 169.00

Număr anunț
DA28647672
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02216 CLUJ-NAPOCA (CUI 15051428)
Furnizor / câștigător
AUTOCOM TEHNOSERVICE (CUI 38114843)
Cod CPV
34913000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
169 RON
Valoare atribuită
169 RON
Data publicării
30.08.2021 00:00
Data finalizării
30.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

169 RON

din 169 RON estimat