Atribuită Cumpărare directă

Servicii de cazare, in camere cu 1 si 2 paturi, fara masa inclusa, pentru 7 persoane x 12 nopti, in perioada 04-16.08.2021

Număr anunț
DA28514716
Autoritate contractantă
Muzeul National al Unirii Alba Iulia (CUI 4331457)
Furnizor / câștigător
NEGREA-OPREAN OVIDIU ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 31749423)
Cod CPV
98341000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.999 RON
Valoare atribuită
7.999 RON
Data publicării
04.08.2021 00:00
Data finalizării
04.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.999 RON

din 7.999 RON estimat