Atribuită
Cumpărare directă
Lucrari ce se vor executa de beneficar (lucrari de imprejmuire incinta, amenajare spatii verzi, amenajare loc de joaca, amenajare alei pietonale, bransamente de alimentare cu apa si electric sistem solar, construire platforma betonata pentru gunoi si cenusa, echipamente centrala termica cu combustibil solid (lemne) in cadrul obiectivului de investitie “Construire gradinita cu program normal, 3 Sali de grupa in orasul Novaci, judetul Gorj”. Lucrarile se vor executa conform proiectului tehnic a caietelor de sarcini si a ntemasuratoarei. Oferta financiara va fi elaborata in conformitate cu antemasuratoarea atasata, la fel si propunerea tehnica care va fi elaborata in concordanta cu proiectul tehnic si caietele de sarcini. Ele se vor depune la sediul primariei Novaci din str. Parangului nr. 79, oras Novaci sau se vor trimite electronic pe adresa de e-mail : primaria_novaci_achizitii@yahoo.com pana pe data de 18.08.2021. Se anexeaza proiectul tehnic, caietele de sarcini si antemasuratoarea.
- Număr anunț
- DA28559961
- Autoritate contractantă
- Orasul Novaci (CUI 4666126)
- Furnizor / câștigător
- ANIRBAS DAZO S.R.L. (CUI 33356790)
- Cod CPV
- 45262600-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 415.712 RON
- Valoare atribuită
- 415.712 RON
- Data publicării
- 12.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 17.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.