Atribuită Cumpărare directă

desfacere izolatii si captuseli termoizolante - pret 1.400 lei sistem de termoizolatie - pret 4.500 lei montare coltaremetalice inclusiv demontarea - pret 2.000 lei refacere spalet - pret 1.500 lei masa spaclu - pret 6.000 lei tencuieli decorative - pret 3.600

Număr anunț
DA28552338
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "MIRCEA VULCANESCU BIRSANA (CUI 18336462)
Furnizor / câștigător
EXCAVĂRI & CONSTRUCŢII DUBEI S.R.L. (CUI 41751056)
Cod CPV
45262210-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.295 RON
Valoare atribuită
17.295 RON
Data publicării
11.08.2021 00:00
Data finalizării
12.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.295 RON

din 17.295 RON estimat