Atribuită Cumpărare directă

Servicii de realizare ridicare topografica si plan parcelar Tarla 22, parcela 118 si 119 pentru delimitare drum DE120.

Număr anunț
DA28507352
Autoritate contractantă
Comuna Domnesti (CUI 4221136)
Furnizor / câștigător
R&R TOPO CAD STUDIO S.R.L. (CUI 38851217)
Cod CPV
71354300-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.000 RON
Valoare atribuită
6.000 RON
Data publicării
03.08.2021 00:00
Data finalizării
04.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.000 RON

din 6.000 RON estimat