Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul contine; 1) Sursa de laborator cu 2 canale, AXIOMET AX-3005D-3 Alimentator de laborator liniar,multicanal, 0÷30VDC; 0÷5A; 0÷5A - 2buc-pret 999,00 lei fara tva/buc 2) Set de fire cu izolație PVC pentru laborator, Set de fire cu izolație PVC (24AWG, 6 culori, 11m fiecare) - 4 buc-pret 50,00 lei fara tva/buc Total pachet 2.198,00 fara tva
- Număr anunț
- DA28602547
- Autoritate contractantă
- Universitatea Tehnica de Constructii Bucuresti (CUI 4266570)
- Furnizor / câștigător
- PRO INTEGRATOR SERVICE SRL (CUI 37023054)
- Cod CPV
- 31681410-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.198 RON
- Valoare atribuită
- 2.198 RON
- Data publicării
- 20.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 23.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.