Atribuită Cumpărare directă

Ochelari protectie 450nm pentru modulul laser pentru uz didactic, Ochelari protectie 450nm OD7+, 3 buc- pret 549, 00 lei fara tva/buc - Total 1.647,00 lei fara TVA

Număr anunț
DA28602335
Autoritate contractantă
Universitatea Tehnica de Constructii Bucuresti (CUI 4266570)
Furnizor / câștigător
PRO INTEGRATOR SERVICE SRL (CUI 37023054)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.647 RON
Valoare atribuită
1.647 RON
Data publicării
20.08.2021 00:00
Data finalizării
23.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.647 RON

din 1.647 RON estimat