Atribuită Cumpărare directă

Pachetu Contine; 1) Sistem CNC profesional de frezare pentru uz didacticSistem Freza CNC 3018 PRO -1 buc - pret 1.779,00 fara tva/buc 2) Modul laser compatibil cu sistemul CNC 3018 PRO profesional pentru uz didactic -1 buc- pret 1.398,00 fara tva/buc 3) Osciloscop de laborator,AXIOMET AX-DS1052CFM Osciloscop: digital; Canale: 2; 50MHz; 500Msps (în timp real) si HANTEK DSO4104B HANTEK Osciloscop: digital; DSO; Canale: 4; 100MHz; 1Gsps; 64kpts/ch; 3,5ns - 2 buc- pret 1.798,00 fara tva/buc 4) Aparat de masura (multimetru) de laborator AX-150 AXIOMET Multimetru digital; LCD 3,5 cifre (3999); 3x/s; True RMS AC - 4 buc- pret 250,00 fara tva/buc 5) Aparat de masura profesional (multimetru) de laborator,FLUKE 175 FLUKE Multimetru digital; LCD 3,75 cifre (6000); True RMS AC FLUKE 179 FLUKE Multimetru digital; LCD 3,75 cifre (6000); True RMS AC - 2 buc- pret 1.498,00 fara tva/buc 6) Kit statie meteo de laborator - 1 buc- pret 399,00 fara tva/buc 7) Kit brat robotic electronic,Kit Braț Robotic MeArm pentru Micro:Bit - Albastru Braț Robotic Velleman KSR10 - 2 buc- pret 299,00 fara tva/buc 8) Kit de laborator pentru lipituri electronice - 2 buc- pret 100,00 fara tva/buc Total pachet 11.966,00 lei fara TVA

Număr anunț
DA28602248
Autoritate contractantă
Universitatea Tehnica de Constructii Bucuresti (CUI 4266570)
Furnizor / câștigător
PRO INTEGRATOR SERVICE SRL (CUI 37023054)
Cod CPV
38000000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.966 RON
Valoare atribuită
11.966 RON
Data publicării
20.08.2021 00:00
Data finalizării
23.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.966 RON

din 11.966 RON estimat