Atribuită
Cumpărare directă
Masa festiva pentru activitatea de premiere a ''Seniorilor Fotbalului Cernavodean'' se va desfasura in data de 14 august 2021, 1x aperitive 1x meniu ceafa de porc+cartofi prajiti pai 2x mici+ mustar 1x Lipie Greceasca 1x Cafea Expresso 1x Apa plata 0,33ml 1x Apa minerala 0,75ml,
- Număr anunț
- DA28537124
- Autoritate contractantă
- ORASUL CERNAVODA (CUI 4304568)
- Furnizor / câștigător
- STRE'S HAIR S.R.L. (CUI 38984663)
- Cod CPV
- 15894200-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.487 RON
- Valoare atribuită
- 2.487 RON
- Data publicării
- 09.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 10.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.