Atribuită Cumpărare directă

- Achizitionare si instalare sistem de protectie impotriva trasnetului pe cladirea Chirurgie din cadrul Spitalului Oras Tg.Neamt. Valoarea totala este de: 6.252,5 lei - Achizitionare si instalare sistem de protectie impotriva trasnetului pe cladirea Ambulatoriu din cadrul Spitalului Oras Tg.Neamt. Valoarea totala este de: 9835 lei

Număr anunț
DA28595489
Autoritate contractantă
Orasul Targu Neamt (CUI 2614104)
Furnizor / câștigător
SIA INDUSTRY S.R.L. (CUI 42230250)
Cod CPV
45312311-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.087 RON
Valoare atribuită
16.087 RON
Data publicării
19.08.2021 00:00
Data finalizării
20.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.087 RON

din 16.087 RON estimat