Atribuită Cumpărare directă

Costum pompieri hidrofobizat de lucru tip PSI - 1 BUC MARIMEA M/ 2BUC MARIMEA L / 2 BUC MARIMEA XL /1 BUC MARIMEA XXL Cizme protectie pompieri cu branturi Ultra Flame EN15090 -1 BUC MARIMEA 41 / 1 BUC MARIMEA 42 / 2 BUC MARIMEA 43 / 1 BUC MARIMEA 44

Număr anunț
DA28638280
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL DR. ALEXANDRU SIMIONESCU HUNEDOARA (CUI 5453860)
Furnizor / câștigător
ROSTING FIRE INDUSTRY SRL (CUI 32433339)
Cod CPV
35811100-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.133 RON
Valoare atribuită
20.133 RON
Data publicării
27.08.2021 00:00
Data finalizării
03.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.133 RON

din 20.133 RON estimat