Atribuită
Cumpărare directă
- Sac portabil cu apa pentru pompieri echipat cu pistol de stropire. Volum 15-20 l apa. Presiune de lucru 3-5 bar. Jet de actiune max. 7 m. Ideal pentru stingere incendii de padure si miriste. Produs profesional pentru pompieri, - Teava refulare tip pistol fog fighter cu racordare rapida tip D, cuple speciale pentru presiune tip D (25 mm). Teava refulare speciala multifunctionala pentru furtun de inalta presiune. Schimbare de jet, compact, pulverizat, perdea. Debit variabil pana la max. 250l/min. Presiune de testare si functionare pana la max. 80 bari. Jet apa 15-45 m. Fabricata din materiale speciale titan, duraluminiu cu siliciu, inox , polybilt, EPDM. Marcaj CE, certificat de conformitate, instructiuni de folosire si service. Fabricatie Germania.
- Număr anunț
- DA28592215
- Autoritate contractantă
- JUDETUL MEHEDINTI (CUI 4337344)
- Furnizor / câștigător
- ROSTING FIRE INDUSTRY SRL (CUI 32433339)
- Cod CPV
- 35111000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 38.110 RON
- Valoare atribuită
- 38.110 RON
- Data publicării
- 19.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 20.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.