Atribuită Cumpărare directă

Furnizare echipament de protectie pompieri: costum pompieri hidrofobizat de lucru tip PSI - 2 bucati si sac portabil cu apa - 2 bucati.

Număr anunț
DA28497910
Autoritate contractantă
COMUNA CABESTI (PRIMARIA COMUNEI CABESTI) (CUI 5518519)
Furnizor / câștigător
ROSTING FIRE INDUSTRY SRL (CUI 32433339)
Cod CPV
35811100-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.712 RON
Valoare atribuită
2.712 RON
Data publicării
02.08.2021 00:00
Data finalizării
03.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.712 RON

din 2.712 RON estimat