Atribuită
Cumpărare directă
Servicii suport pe durata Festivalului International de Teatru FiTS2021, în perioada 19-30 august, pentru transportul rutier cu autovehicule de persoane si organizarea logistică a tuturor curselor pe teritoriul Romăniei. Prestatorul va asigura personal-Conducători auto profesionisti conf. normelor legale, care sunt calificati corespunzător categoriei de autovehicul/autoturism si care va fi disponibil 24 de ore pe intreaga perioadă a celor 12 zile, inclusiv sărbătoriile legale. Prestatorului va asigura efectuarea serviciilor în bune condiții a evenimentelor artistice ,prin personal înalt calificat, cu experiență , pentru întreaga durată necesară. Organizarea logistică a deplasăriilor , coordonarea/urmărirea autovehiculelor și asigurarea bunei funcționări a acestora se va efectua de către prestator pentru 25 autovehicule, pe întreaga durată , fără excepții.
- Număr anunț
- DA28561021
- Autoritate contractantă
- TEATRUL NATIONAL RADU STANCA - SIBIU (CUI 4556190)
- Furnizor / câștigător
- CARPATICA SPEDITION OFC S.R.L. (CUI 38969817)
- Cod CPV
- 60130000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 132.000 RON
- Valoare atribuită
- 132.000 RON
- Data publicării
- 12.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 13.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.