Atribuită
Cumpărare directă
Apa minerală naturală carbogazificată CARPATINA provine din izvorul Bicazu Ardelean, situat ȋn bazinul hidrografic mijlociu al văii Bicazului, în grupa centrală a Carpaților Orientali. Este o zonă specială din punct de vedere peisagistic din al biodiversității, izvorul aflându-se în proximitatea a două arii naturale protejate, cu statut de „Parc Național”, anume Ceahlăul și Cheile Bicazului-Hășmaș. Apa minerală naturală carbogazificată CARPATINA este o apă minerală naturală hidrogencarbonatată, calcică, magneziană. Se distinge printr-o carbonatare echilibrată ca intensitate și de lungă durată.
- Număr anunț
- DA28505290
- Autoritate contractantă
- REGISTRUL AUTO ROMAN - R.A. (CUI 1590236)
- Furnizor / câștigător
- PRODAL 94 SRL (CUI 6646141)
- Cod CPV
- 15981200-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 50.150 RON
- Valoare atribuită
- 50.150 RON
- Data publicării
- 03.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 04.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.