Atribuită Cumpărare directă

Achizitie banci credinciosi sculptate stejar. In vederea finalizarii achizitiei, ofertantul va intocmi oferta financiara, oferta tehnica si va completa, stampila si semna formularele existente in sectiunea “Documente atasate”. Oferta va fi depusa la sediul Institutiei Primarului orasului Voluntari – registratura Directiei Investitii si Achizitii Publice, etaj 1, sau va fi transmisa la adresa de e-mail investitii@primaria-voluntari.ro. Termen limita: 24.08.2021, ora 12,00. Oferta tehnica va contine urmatoarele: descrierea produsului, schite/desene/poze cu dimensiuni si detalii sculptura.

Număr anunț
DA28592180
Autoritate contractantă
ORAS VOLUNTARI (CUI 4283481)
Furnizor / câștigător
TIMOTEI PROD IMPEX SRL (CUI 5496305)
Cod CPV
39113600-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
133.000 RON
Valoare atribuită
133.000 RON
Data publicării
19.08.2021 00:00
Data finalizării
24.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

133.000 RON

din 133.000 RON estimat