Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de inregistrare sistematica a imobilelor pe sectoare cadastrale in cadrul PNCCF pe unitatea administrative – tertoriala Comuna OANCEA , cu urmatoarele sectore cadastrale estimate : Sectorul Nr.2 - cuprinde Tarlalele - 1,2,4,5,6,11,12, cu suprafata totala de 742 si 680 imobile. Sectorul Nr.4 - cuprinde Tarlalele - 9,10,13 , cu suprafata totala de 189 si 689 imobile.
- Număr anunț
- DA28611912
- Autoritate contractantă
- COMUNA OANCEA (CUI 3126420)
- Furnizor / câștigător
- IAMANDI N. ELENA - PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 20311206)
- Cod CPV
- 71351810-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 117.852 RON
- Valoare atribuită
- 117.852 RON
- Data publicării
- 24.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 25.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.