Atribuită
Cumpărare directă
Masoara saturatia de oxigen ( SpO2 ) si frecventa cardiaca ( pulsul ) Adecvat in special pentru persoane cu insuficienta cardiaca, boli pulmonare obstructive cronice si astm bronsic Se poate utiliza, de asemenea pentru sporturile practicate la altitudini mari ( ex. alpinism, schi, etc. ) Produs medical Ecran color cu 4 perpective de vizualizare Luminozitate ecran reglabila Afisare grafica a pulsului Mic si usor Prevazut cu functie de oprire automata Indicator pentru schimbarea bateriei Snur si husa pentru fixare la curea incluse Cutie de depozitare din metal Include 2 baterii de 1,5 V tip AAA Termen de garantie: 5 ani
- Număr anunț
- DA28575084
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Campina (CUI 2845818)
- Furnizor / câștigător
- SUPREM MEDICAL SRL (CUI 34467362)
- Cod CPV
- 33195000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.935 RON
- Valoare atribuită
- 1.935 RON
- Data publicării
- 17.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 18.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.