Atribuită Cumpărare directă

AC achizitioneaza servicii de reparare si intretinere a autoutilitarei N1 Dacia Logan, ce constau in: PIESE: - bascule inferioare fata stanga-dreapta - 2 buc x 150lei/buc - cap de bara stanga-dreapta - 2 buc x 85,00 lei/buc - bieleta directie stanga+dreapta - 2 buc x 65 lei/buc - amortizoare fata - 2 bucx 215 lei/buc - amortizoare spate - 2 buc x 130 lei/buc - placute fata - 2 buc x 80 lei/buc - saboti frana spate - 4 buc x 30 lei/buc - ulei motor 4L - 300 lei - filtru ulei - 80 lei MANOPERA: - bascule inferioare fata stanga-dreapta - 300 lei - cap de bara stanga-dreapta - 50,00 lei - bieleta directie stanga+dreapta - 50 lei - amortizoare fata - 150 lei - amortizoare spate - 150 lei - placute fata - 80 lei - saboti frana spate -130 lei - ulei motor 4L - 70 leI - filtru ulei - 70 lei

Număr anunț
DA28618101
Autoritate contractantă
ORASUL ODOBESTI (CONSILIUL LOCAL al ORASULUI ODOBESTI) (CUI 4297827)
Furnizor / câștigător
ANACLAU MARKET S.R.L. (CUI 42996534)
Cod CPV
50110000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.000 RON
Valoare atribuită
3.000 RON
Data publicării
24.08.2021 00:00
Data finalizării
25.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.000 RON

din 3.000 RON estimat