Atribuită Cumpărare directă

17 CAZURI LUNA - IUNIE - 15 CAZURI LUNA IULIE ---- Ridicarea,manipularea decedatului de la locul decesului cu autospeciala autorizata este de 200 Ron / persoana. Accesoriile necesare transportului (sac cadavru 1 sau 2 buc, etc.). Transportul se efectueaza pe toata raza , Judeţului Covasna. Pretul din catalog este valabil pentru transportul persoanei decedate de la locul decesului pana la SML COVASNA.

Număr anunț
DA28512834
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN "DR.FOGOLYAN KRISTOF"SFANTU GHEORGHE (CUI 4202010)
Furnizor / câștigător
MATE J. ZOLTAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 26151678)
Cod CPV
98371000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.400 RON
Valoare atribuită
6.400 RON
Data publicării
04.08.2021 00:00
Data finalizării
09.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.400 RON

din 6.400 RON estimat