Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de elaborare Studiu de Fezabilitate, studii, avize, acorduri pentru obiectivul de investiții „Amenajare Băile Sărate Ocnișoara”, în conformitate cu Tema de proiectare nr. 16073/19.07.2021+ anexe, Proiectul de contract de servicii, si Formularul de propunere tehnica si financiara transmis de dvs. prin e-mail și înregistrat la sediul CJ Alba sub nr.17958/12.08.2021. OBS.: Operatorii economici care se află în situații potential generatoare de conflict de interese in sensul art. 59-60 din Legea 98/2016, vor refuza prezenta achizitie directa. Persoanele cu functii de decizie sunt publicate pe site-ul www.cjalba.ro.
- Număr anunț
- DA28591962
- Autoritate contractantă
- UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
- Furnizor / câștigător
- PROFESSIONAL ENGINEERING CONSULTING S.R.L. (CUI 43772993)
- Cod CPV
- 79314000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 69.000 RON
- Valoare atribuită
- 69.000 RON
- Data publicării
- 19.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 23.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.