Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de productie si difuzarea materialelor privind activitatilor culturale si de interes comunitar organizate de Biblioteca Judeteana Ovid Densusianu Hunedoara Deva sub forma de stire TV in cadrul postului Kapital TV. Necesar pentru patru luni, septembrie-decembrie 2021.
- Număr anunț
- DA28554393
- Autoritate contractantă
- BIBLIOTECA JUDETEANA OVID DENSUSIANU HUNEDOARA-DEVA (CUI 4374555)
- Furnizor / câștigător
- PELIKAN MEDIA PRODUCTION TV S.R.L. (CUI 40320330)
- Cod CPV
- 92221000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.000 RON
- Valoare atribuită
- 6.000 RON
- Data publicării
- 11.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 12.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.