Atribuită Cumpărare directă

Servicii asistenta medicala scoalara pentru Scoala Gimnaziala Cristian - Gradinita

Număr anunț
DA28577404
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA CRISTIAN (CUI 29517650)
Furnizor / câștigător
CODESCU MARIA-MIHAELA - ASISTENT MEDICAL GENERALIST (CUI 43266023)
Cod CPV
85121000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.000 RON
Valoare atribuită
10.000 RON
Data publicării
17.08.2021 00:00
Data finalizării
19.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.000 RON

din 10.000 RON estimat