Atribuită
Cumpărare directă
Achizitie Sano Floor Fresh Liliac 2L - detergent pentru pardoseli 7290012117350 20 15.98 Sano Clear Blue Trigger 1L - detergent geamuri 7290005425646 30 9.96 Detartrant NUFAR 800ml 5603 5 7 Tablete cloramina 1Kg 300buc/cutie Biclosol XTC1 5 49 Lavete BBC 50buc/set BBC 3 33.75 Prosoape pliate 2 str. alb 160/set LePapier Cellux 25 PZ24 L16 20 5.2 Sano Paper Optima 2 straturi, 10 role - hartie igienica 7290014005846 5 7.5 DOMESTOS 750ml 79780 10 6.8 DERO - detergent automat 10KG det.10 3 63 Sano Poliwix Parquet 4L - Detergent pardoseli cu ceara naturala 7290014005655 5 31 PRONTO SPRAY DJ0007 10 12.5 Stergator cu coada telescopica 25x60/90cm 141178 4 10 Mop bumbac 250gr. 33111 10 4.5 Banda marcare 50x33m pvc rosu 02043922 10 15 Sano Paper Monorola 780G /100M - prosop din hartie, 2 str. 7290014004818 6 12.06 Perie WC cu suport APOLLO 41511 5 7.5 CILLIT BANG 1L grasimi 8293758 5 12 ASEVI Deo Pons WC 24H 200ml 20005 5 15.21 Saci menaj cu urechi 35L 20buc/rola albastri D42-SHRO-7216 10 3.2 Coada lemn filetata 1.2M 34201 4 3 Matura TATAR P0820150752 6 18 Set curatenie PRIMO , mop rotativ 360 VN-GRH-4COLM 4 54 Cos birou N 2152 30 6 DOMESTOS ProfesSional Pine Fresh 5L 02061080 5 35 Rezerva mop rotativ 360, EASY CLEAN, Material : microfibra VN-YON-009M 4 7.5
- Număr anunț
- DA28558525
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA,,PETRE MANARCESCU" LIPOVU (CUI 15001551)
- Furnizor / câștigător
- SOFTROM GRUP SRL (CUI 16065251)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.912 RON
- Valoare atribuită
- 2.912 RON
- Data publicării
- 12.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 13.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.