Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de consultanta in domeniul retelelor de telecomunicatii prin indentificarea cablurilor nefunctionale, indentificarea si notificarea operatorilor ce detin infrastructura la nivelul UAT, managementul si organizarea retelelor aeriene, monitorizarea infrastructurilor de cabluri aeriene si gestionarea serviciilor de monitorizare pentru entitatile de administratie locala.
- Număr anunț
- DA28633630
- Autoritate contractantă
- ORASUL POTCOAVA (CUI 4716780)
- Furnizor / câștigător
- STEINBERG CONSULT SERVICES SRL (CUI 22438762)
- Cod CPV
- 71316000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.400 RON
- Valoare atribuită
- 2.400 RON
- Data publicării
- 26.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 30.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.