Atribuită Cumpărare directă

PANTOFI DE PROTECTIE S1 Pantofi de protecţie S1, cu bombeu metalic, feţe din piele pigmentată de bovină, talpă din poliuretan dublă densitate rezistentă la: uleiuri, grăsimi, hidrocarburi, anti-derapantă SRC, conformi cu norma europeană EN 20345-1/2011. MARIME 36-1 BUC; 37-1 BUC; 38-2 BUC; 39-3 BUC; 40-3 BUC; 41-7 BUC; 42-19 BUC; 43-17 BUC; 44-9 BUC; 45-2 BUC.

Număr anunț
DA28505731
Autoritate contractantă
URBIS S.A. Baia Mare (CUI 10250004)
Furnizor / câștigător
SAFE 2 WORKER S.R.L. (CUI 42780513)
Cod CPV
18830000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.198 RON
Valoare atribuită
4.198 RON
Data publicării
03.08.2021 00:00
Data finalizării
04.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.198 RON

din 4.198 RON estimat