Atribuită Cumpărare directă

Imprejmuire parc cu plasa metalica si stalpi metalici de sustinere. Montat banci si cosuri de mizerie Nivelat pamant

Număr anunț
DA28500945
Autoritate contractantă
COMUNA ANDRID (CUI 3897076)
Furnizor / câștigător
RAZCAR PROFI CONSTRUCT S.R.L. (CUI 28016104)
Cod CPV
44313100-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.000 RON
Valoare atribuită
16.000 RON
Data publicării
03.08.2021 00:00
Data finalizării
04.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.000 RON

din 16.000 RON estimat