Atribuită
Cumpărare directă
DOSAR CARTON SINA LUNGA 100buc*0.6lei, DOSAR PLASTIC 100buc*0.7lei, INDEX 5 CULORI 5buc*5lei, REGISTRU DE CASA 2EX 5buc*11.50lei, LIPICI SOLID 20G 4buc*6.40lei, , CREION CORECTOR 34buc*4lei, PIX GEL PELIKAN 12buc*2.5lei, FILE PLASTIC GROASE 200buc*0,35lei, CD VERBATIM 25buc*2lei, ROUTER W TP LINK ARCHER 1buc*420lei, BATERIE R3 VARTA 10buc*3lei, AGRAFE BIROU 78MM 1buc*6.5lei, AGRAFE BIROU 33MM 2buc*1.5lei, CAPSATOR MAPED 1buc*28lei, HARTIE A4 COPIATOR 80G/MP 20buc*14lei, CAPSE 24/6 MAPED 4buc*1,5lei, PLIC C4 100buc*0.7lei, PLIC C6 100buc*0.15lei, CUB HARTIE ALB 5buc*5le
- Număr anunț
- DA28581425
- Autoritate contractantă
- COMUNA SALATRUCEL (CUI 2541665)
- Furnizor / câștigător
- BISTRAS SERVICE S.R.L. (CUI 43431775)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.407 RON
- Valoare atribuită
- 1.407 RON
- Data publicării
- 17.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 18.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.