Atribuită Cumpărare directă

Realizare sapatura manuala la forma dorita, trasare, cofrare si asternerea stratului de beton.

Număr anunț
DA28537338
Autoritate contractantă
Comuna Perieni (CUI 4540020)
Furnizor / câștigător
IUSTIDEN FAMILI SRL (CUI 35895065)
Cod CPV
45112100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
36.000 RON
Valoare atribuită
36.000 RON
Data publicării
09.08.2021 00:00
Data finalizării
18.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36.000 RON

din 36.000 RON estimat