Atribuită
Cumpărare directă
Canapea CHESTERFIELD cu 3 locuri sau echivalent Canapeaua Chesterfield cu cadru din lemn solid, care îi asigură stabilitate și durabilitate. Canapeaua să fie tapițată cu piele ecologică de înaltă calitate și căptușită cu spumă în strat gros pentru a asigura un confort optim la ședere. Specificații - Culoare: Negru - Material: Cadru din lemn cu tapițerie din piele ecologică - Dimensiuni: 176 x 68 x 70 cm (l x ad. x î) - Lățime șezut: 155 cm - Adâncime șezut: 52 cm - Înălțime șezut față de sol: 44,5 cm - Material: Bumbac: 4%, Poliester: 2%, PVC: 94%
- Număr anunț
- DA28650155
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL INIMII DE URGENTA PENTRU BOLI CARDIOVASCULARE"Niculae Stancioiu" Cluj-Napoca (CUI 4617719)
- Furnizor / câștigător
- UNIDECO DESIGN SRL (CUI 22768949)
- Cod CPV
- 39150000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.517 RON
- Valoare atribuită
- 1.517 RON
- Data publicării
- 30.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 31.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.