Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de spalatorie ecologica, dezinfectare, calcare, ambalare, transport inclus Utilaje productie 2019 marca Electrolux. Pret diferit dupa cum urmeaza: - lenjerie 4,50 lei/kg - provenite de la sectii infectioase/contagioase 6,50 lei/kg. - tinute personal 11,00 lei/bucata. Firma neplatitoare de TVA. SPALATORIE
- Număr anunț
- DA28536130
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL AIUD (CUI 4613628)
- Furnizor / câștigător
- GASPOL DESIGN S.R.L. (CUI 40303062)
- Cod CPV
- 98310000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 63.000 RON
- Valoare atribuită
- 63.000 RON
- Data publicării
- 09.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 10.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.